Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
VASSILY, Levi (1878-1954): Slädekipage i vinterlandskap, olja på pannå, 56x47 cm, oramad
PROVENIENS: Gåva från konstnärens dotter Nathalie Levi till nuvarande ägare
Zustandsbeschreibung
129916
2012-04-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner