Levi Vassily oljemålning

Levi Vassily oljemålning
Levi Vassily oljemålning
Levi Vassily oljemålning
Levi Vassily oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

VASSILY, Levi (1878-1954): Slädekipage i vinterlandskap, olja på pannå, 56x47 cm, oramad
PROVENIENS: Gåva från konstnärens dotter Nathalie Levi till nuvarande ägare

Zustandsbeschreibung

129916

2012-04-13