Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
URNA med lock, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, Argenta, glasyr i grönt med målad silverdekor av blommor, signerad GUSTAVSBERG K KÅGE 935, höjd 24 cm
Locket med invändig nagg.
129930
2012-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här