Wilhelm Kåge urna med lock

Wilhelm Kåge urna med lock
Wilhelm Kåge urna med lock
Wilhelm Kåge urna med lock
Wilhelm Kåge urna med lock
Wilhelm Kåge urna med lock
Wilhelm Kåge urna med lock

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

URNA med lock, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, Argenta, glasyr i grönt med målad silverdekor av blommor, signerad GUSTAVSBERG K KÅGE 935, höjd 24 cm

Locket med invändig nagg.

129930

2012-04-20