Zornetsning

Zornetsning
Zornetsning
Zornetsning
Zornetsning
Zornetsning
Zornetsning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ZORN, Anders, (1860-1920), "Kol Margit", 1900, signerad Zorn, etsning, 12,9x8,9 cm, Hjert & Hjert 101

reva, skador

130041

2012-04-15