Anders Zorn etsning Strindberg

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Strindberg, signerad Zorn, signerad och daterad Zorn 1910, etsning, 29,5x19,5 cm, Hjert & Hjert 149, Asplund 231

130043

2012-04-14