Gunnar WIdforss akvarell

Gunnar WIdforss akvarell
Gunnar WIdforss akvarell
Gunnar WIdforss akvarell
Gunnar WIdforss akvarell

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIDFORSS, Gunnar (1879-1934): "Rastaborg", signerad och daterad Widforss 1919, akvarell, 31x45 cm

130045

2012-04-14