Gustaf Rydberg oljemålning

Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning
Gustaf Rydberg oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RYDBERG, Gustaf (1835-1933): Landskap med skånegård, signerad och daterad G. Rydberg 86, olja på pannå, 23x36 cm

130065

2012-04-14