Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRAFISKA BLAD, 8 st., (England 1800-tal), "The Quorn Hunt", vardera 49x67 cm
Skador, gulnade revor
130068
2012-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här