Grafiska blad engelska jaktmotiv

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRAFISKA BLAD, 8 st., (England 1800-tal), "The Quorn Hunt", vardera 49x67 cm

Skador, gulnade revor

130068

2012-04-14