Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YUNKERS, Adja (Lettland/Amerika 1900-1983): "The Birdlover", signerad och daterad -52, färgträsnitt 56/200, bildyta 37x27,5 cm
130072
2012-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här