Adja Yunkers färgträsnitt

Adja Yunkers färgträsnitt
Adja Yunkers färgträsnitt
Adja Yunkers färgträsnitt
Adja Yunkers färgträsnitt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YUNKERS, Adja (Lettland/Amerika 1900-1983): "The Birdlover", signerad och daterad -52, färgträsnitt 56/200, bildyta 37x27,5 cm

130072

2012-04-14