Sängvärmare i koppar

Sängvärmare i koppar
Sängvärmare i koppar
Sängvärmare i koppar
Sängvärmare i koppar

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

SÄNGVÄRMARE, 1800-tal, koppar och mässing, längd 82 cm

Bucklor

130076

2012-04-14