Jean Lurcat färglitografi

Jean Lurcat färglitografi
Jean Lurcat färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LURCAT, Jean (Frankrike 1892 -1966): "Petit poisson deviendra grand...", signerad Lurcat, färglitografi 59/200, bildyta 38,5x49,5 cm, ej ramad

130077

2012-04-14