Zoran Music färglitografi

Zoran Music färglitografi
Zoran Music färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MUSIC, Zoran Antonio (Italien, född 1909): "Fishes", signerad Music, färglitografi, onumrerad, bildyta 29x37 cm

130082

2012-04-14