Ljusstakar i tenn omkring 1800

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, omkring 1800, höjd 17 cm

Skador och bucklor

130083

2012-04-14