Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGUR med regulator, mahogny, 1880-tal, höjd 125 cm, nyckel, lod samt pendel finns
Skador, lösa delar ett lod trasigt
130096
2012-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här