Väggur 1800-talets slut

Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut
Väggur 1800-talets slut

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGUR med regulator, mahogny, 1880-tal, höjd 125 cm, nyckel, lod samt pendel finns

Skador, lösa delar ett lod trasigt

130096

2012-04-15