Anthony Gross färgetsning

Anthony Gross färgetsning
Anthony Gross färgetsning
Anthony Gross färgetsning
Anthony Gross färgetsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GROSS, Anthony (1905-1984): "Tangled Undergrowth", signerad, färgetsning 61/200, bildyta 24x36,5 cm

130104

2012-04-14