Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNSÄNG, 1800-talets slut, utdragbar, trissor, järn, med djuphäftade dynor, höjd 90, utdragen 140x60 cm
slitage
130146
2012-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här