Barnsäng 1800-tal

Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal
Barnsäng 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

BARNSÄNG, 1800-talets slut, utdragbar, trissor, järn, med djuphäftade dynor, höjd 90, utdragen 140x60 cm

slitage

130146

2012-04-19