Henriette Choyau akvareller

Henriette Choyau akvareller
Henriette Choyau akvareller

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHOYAU Henriette(1900-tal): 2 st, Franska landsortsvyer, signerade och daterade 1907, akvareller, 33x23,5 cm

130150

2012-04-15