Dali kakelplattor
2012-04-15
130154
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): 6 st Kakelplattor, signerade i godset, 20x20 cm vardera
Ett obetydligt nagg