Dali kakelplattor

Dali kakelplattor
Dali kakelplattor
Dali kakelplattor
Dali kakelplattor
Dali kakelplattor
Dali kakelplattor

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): 6 st Kakelplattor, signerade i godset, 20x20 cm vardera

Ett obetydligt nagg

130154

2012-04-15