Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
ZORNETSNING. Snoilsky, Carl., Sonetter. 2 uppl. 1888. 1 etsn. (porträtt av Snoilsky), signerad Zorn i plåten, 8,2x5,3 cm, H&H 24
130178
2012-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här