Zorn etsning

Zorn etsning
Zorn etsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

ZORNETSNING. Snoilsky, Carl., Sonetter. 2 uppl. 1888. 1 etsn. (porträtt av Snoilsky), signerad Zorn i plåten, 8,2x5,3 cm, H&H 24

130178

2012-04-19