Vaser cloisonné

Vaser cloisonné
Vaser cloisonné
Vaser cloisonné
Vaser cloisonné

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VASER, 2 st, Kina, 1800-tal, cloisonné, höjd 15,5 cm

Smärre skador

130180

2012-04-15