Carl Kjellin oljemålning

Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning
Carl Kjellin oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELLIN Carl (1862-1939) Far och son vid kolmila, signerad och daterad 91, olja på duk, 58x50 cm

dukskador

130187

2012-04-15