Skål tallrik 17/1800-tal famille vertfärger

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, TALLRIK, porslin, 17/1800-tal, dekor i famille vertefärger, 14 resp 21 cm

Smärre nagg

130189

2012-04-15