Brasställ Louis XV-stil

Brasställ Louis XV-stil
Brasställ Louis XV-stil
Brasställ Louis XV-stil
Brasställ Louis XV-stil
Brasställ Louis XV-stil
Brasställ Louis XV-stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRASSTÄLL, 3-delat, Louis XV-stil, förgylld brons, höjd 65, total längd 125 cm
PROVENIENS: Sagerska Huset, Hamngatan

130191

2012-04-15