Sven Lidberg oljemålning
2012-04-20
130220
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LIDBERG, Sven (1929-2009): Familjeidyll, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, 54x45 cm