Einar Nerman litografi

Einar Nerman litografi
Einar Nerman litografi
Einar Nerman litografi
Einar Nerman litografi
Einar Nerman litografi
Einar Nerman litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NERMAN, Einar (1883-1983): (4 st) Mapp - Barn, signerade Nerman, 74/250, färgoffsetlitografier, ca 46x31 cm

Någon med fläck (fingeravtryck)

130222

2012-04-20