Carl Einar Fredriksson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FREDRIKSSON, Carl Einar "Figge" (1887-1951): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fredriksson -50, olja på duk, 64x53 cm

130224

2012-04-20