Johan Leksell olja på duk

Johan Leksell olja på duk
Johan Leksell olja på duk
Johan Leksell olja på duk
Johan Leksell olja på duk
Johan Leksell olja på duk
Johan Leksell olja på duk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEKSELL, Johan (1874-1932): Kontraktet, signerade och daterad, Leksell 1907, olja på duk, 100x75 cm

130234

2012-04-20