Flossamatta troligen Konstfliten

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, troligen Konstfliten, Göteborg 1920-30-tal, ca 280x380 cm

Slitage

130237

2012-04-22