Charles Roka olja

Charles Roka olja
Charles Roka olja
Charles Roka olja
Charles Roka olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROKA, Charles (Ungern/Norge 1912-1999): Modell, signerad Roka, olja på duk, 80x63 cm

130242

2012-04-20