Rekord av Axel Einar Hjort

Rekord av Axel Einar Hjort
Rekord av Axel Einar Hjort
Rekord av Axel Einar Hjort
Rekord av Axel Einar Hjort
Rekord av Axel Einar Hjort
Rekord av Axel Einar Hjort

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, "Rekord", formgivet av Axel Einar Hjort för Nordiska Kompaniet, höjd 75, diameter 100 cm

Smärre fanérskador, lagning

130251

2012-04-20