Severin Nilsson oljemålning
2012-04-20
130292
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
NILSSON, Severin (1846-1918): Gårdsplan med häst och vagn, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 40x62 cm