Flintlåspistoler

Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, 1700-tal, längd 39 cm

Skador, omarbetade, lagningar

130321

2012-04-24