Antoni Clavé färglitografi
2012-04-20
130338
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CLAVÉ, Antoni (1913-2005): Carmen Azul, färglitografi, 1952, signerad och numrerad Clavé XXIX/XL, 42 x 28 cm, bladstorlek 57 x 40 cm, LITTERATUR: Passeron 33