Piedestal Rörstrand

Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand
Piedestal Rörstrand

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, porslin, Rörstrand, omkring 1900, höjd 119 cm

omfattande skador och lagningar

130340

2012-04-19