Jörgen Waring litografi m applikationer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WARING, Jørgen (född 1938): Komposition, signerad J. Waring, 3/147, litografi med applikationer, 44x52 cm

130351

2012-04-21