Svenskt silversmide

Svenskt silversmide
Svenskt silversmide

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

Svenskt silversmide 1520-1850, Hernmarck, 1963, stämpeldelen (Guld- och silverstämplar)

slitage, nött rygg

130352

2012-04-19