Melcher Claesson olja på duk
2012-04-21
130358
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAESSON, Melcher (född 1943): "La nouvelle joconde", signerad och daterad a tergo Melcher 1964, olja på duk, 84x60 cm