Melcher Claesson olja på duk

Melcher Claesson olja på duk
Melcher Claesson olja på duk
Melcher Claesson olja på duk
Melcher Claesson olja på duk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Melcher (född 1943): "La nouvelle joconde", signerad och daterad a tergo Melcher 1964, olja på duk, 84x60 cm

130358

2012-04-21