Lone Recht färgetsningar

Lone Recht färgetsningar
Lone Recht färgetsningar
Lone Recht färgetsningar
Lone Recht färgetsningar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RECHT, Lone (född 1952) (2 st): Kompositioner, signerade, ea resp, 30/35, färgetsningar, vardera 89x34 cm

Hanteringsveck

130359

2012-04-21