Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RECHT, Lone (född 1952) (2 st): Kompositioner, signerade, ea resp, 30/35, färgetsningar, vardera 89x34 cm
Hanteringsveck
130359
2012-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här