Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, för 6 ljus,1800-talets andra hälft, oscariansk, behängd med prismor, höjd 70
PROVENIENS: Stadsminister Arvid Lindman (1906-1911 och 1928-1930)
Nydragen el.
130362
2012-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här