Konsolbord gustavianskt

Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt
Konsolbord gustavianskt

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KONSOLBORD, gustavianskt, halvrund form, träskuren dekor i form av bandfläta och pärlstav, förgyllt och bemålat, skiva av kalksten, höjd 79,5, 75x43,5 cm

Smärre lagningar

130397

2012-04-20