Bordstelefoner

Bordstelefoner
Bordstelefoner
Bordstelefoner
Bordstelefoner

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSTELEFONER, 2 st, 1900-talets början

En taltratt saknas, smärre skador

130409

2012-04-19