Arne Lindberg akvarell
2012-04-21
130424
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDBERG, Arne (1918-1998): Komposition, signerad och daterad 16.2.65, akvarell, 55x75 cm