Erika Lagerbielke Orrefors

Erika Lagerbielke Orrefors
Erika Lagerbielke Orrefors
Erika Lagerbielke Orrefors
Erika Lagerbielke Orrefors

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VAS, Erika Lagerbielke, Orrefors, märkt Orrefors 9559-61, signerad och daterad 2001, höjd 13 cm

130436

2012-04-19