Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YTTERFODER, 2 st, Rörstrand, dekor av Tre Kronor, höjd 18,5-19,5 cm
Sprickor, nagg och krackeleringar
130470
2012-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här