Två ytterkrukor från Rörstrand

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, 2 st, Rörstrand, dekor av Tre Kronor, höjd 18,5-19,5 cm

Sprickor, nagg och krackeleringar

130470

2012-04-19