Skedar i förgyllt silver CG Hallberg

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

SKEDAR, 1 par, förgyllt silver, stämplade CG Hallberg 1911 resp 1912, längd 19,5 cm, i originaletui

130527

2012-04-20