Carl Eldh silver

Carl Eldh silver
Carl Eldh silver
Carl Eldh silver
Carl Eldh silver
Carl Eldh silver
Carl Eldh silver

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ELDH, Carl (1873-1954): Modell, signerad och daterad Carl J Eldh 1908, HB (Herman Bergman) 1909, Herman Bergman Fud., silver, höjd 12,5 cm

130543

2012-04-21