Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ELDH, Carl (1873-1954): Modell, signerad och daterad Carl J Eldh 1908, HB (Herman Bergman) 1909, Herman Bergman Fud., silver, höjd 12,5 cm
130543
2012-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här