Jacques Villon färglitografi efter målning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VILLON, Jacques (Frankrike 1875-1963): Komposition, färglitografi utförd av Henri Deschamps efter målning 1923, signerad och numrerad Jacques Villon 24/195, 37x45 cm

130583

2012-04-22