Jean Gorin färgserigrafi
2012-04-22
130584
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GORIN, Jean (Frankrike 1899-1981): Komposition, 1975, signerad och numrerad J. Gorin, 185/200, färgserigrafi, 60x60 cm, Edition Denise René, Paris